W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór naturalnych pieluszek dla dzieci, które zapewniają doskonałą wygodę i bezpieczeństwo. 

W głównej wierze polecamy nowoczesne pieluchy wielorazowe, a także ekologiczne pieluszki jednorazowe. Wszystkie pieluszki są najwyższej jakości, w pełni bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka.

Proponujemy także pozostałe produkty tej kategorii m.in.: super chłonne wkłady oraz niezawodne otulacze, z których zadowolone będzie dziecko jak również mama :) 

Dlaczego warto wybrać pieluszki wielorazowe?

Jest to inwestycja przede wszystkich w zdrowie Twojego maluszka. Pieluszki wielorazowe nie zawierają szkodliwych absorbentów dla delikatnej skóry dziecka. Naturalne włókna posiadają właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne. Pieluszki naturalne sprawiają, że skóra dziecka oddycha i nie jest podrażniona, tak jak w przypadku jednorazówek.

Zakup wielorazowych pieluszek to także ekonomiczność Twojego portfela. Wielorazowe pieluszki to jednorazowa inwestycja i długotrwałe oszczędności, sięgające nawet 2000zł! 

Pieluszkowanie naturalne oznacza ekologię, a co za tym idzie zupełny brak śmieci! Podczas stosowania pieluszek wielorazowych z pomocą przychodzą niezastąpione bibułki higieniczne, które chronią pieluszkę przed zabrudzeniem. Są w pełni biodegradowalne, rozpuszczają się zupełnie jak papier toaletowy, wyrzucamy je wraz z kupką do toalety .

Oszczędzasz zdrowie, pieniądze i środowisko naturalne :) 

Jednorazowe pieluszki ekologiczne to również alternatywa dla standardowych jednorazówek. Przydatne w sytuacjach, kiedy występują trudności z zastosowaniem wielorazowych pieluszek, np. podczas dłuższej podróży czy biegunki u dziecka. Naturalne pieluszki jednorazowe są o wiele bardziej przyjazne dla zdrowia dziecka niż klasyczne pieluchy jednorazowe. Zawierają o wiele mniej superabsorbentów, które są umieszczone w głębszych warstwach pieluszki, dzięki czemu skóra dziecka jest bezpieczna. 

Zwykłe pieluchy jednorazowe obciążają środowiko naturalne tworząc ok. półtora-tonową górę śmieci, które rozkładają się setkami lat. Ekologiczne pieluszki jednorazowe są bardziej przyjazne środowisku  od pozostałych. 

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem pieluszek w naszym sklepie oraz potrzebnych akcesoriów, a także detergentów.